Helaas kunnen we ook dit jaar geen Paardenmarkt organiseren, alle evenementen tot 30 juni zijn niet toegestaan.

Bestuur

           

                      Het bestuur van de  Stichting Paardenmarkt Heenvliet bestaat uit 7 personen.

 

   Bestuur 2

 

 

Voor het gemak zullen wij de namen en de belangrijkste functies en taken hieronder vermelden:

  

Eric Frank Welbergen

Voorzitter           

Muziek

voorzitter@paardenmarkt-heenvliet.nl

Grea Vlag

Secretaris             

Kunstmarkt

secretaris@paardenmarkt-heenvliet.nl 

kastanjerie@paardenmarkt-heenvliet.nl

Jan van de Bilt

Penningmeester   

Verkeer

penningmeester@paardenmarkt-heenvliet.nl
Wani Looij

Jaarmarkt 

Standwerkersconcours

shantykoor@paardenmarkt-heenvliet.nl
Ronald van der Vlies

Oldtimers                   

Jaarmarkt

klassiekers@paardenmarkt-heenvliet.nl 

jaarmarkt@paardenmarkt-heenvliet.nl

Jaco Zaal

Muziek                             

Verkeer

muziek@paardenmarkt-heenvliet.nl 

Eric Vos

Techniekcoördinator

Groenmarkt

techniek@paardenmarkt-heenvliet.nl 

groenmarkt@paardenmarkt-heenvliet.nl

 

 

 

 

De Paardenmarkt Heenvliet in beeld

Bekijk onze uitgebreide fotogallerij
TERUG